95 ₴/упаковка
45 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн
Насіння соняшника сирі очищені 500г, Ядро насіння соняшнику Україна, насіння соняшника
Акція: знижка на всі горіхи, насіння і насіння в упаковці 200г
Насіння соняшника — це дивовижний продукт, біологічна цінність якого набагато вище, ніж цінність яєць або м'яса, при цьому перетравлюються і засвоюються вони набагато легше. Соняшникове насіння багаті білком, який містить багато незамінних амінокислот, що забезпечують нормальний обмін речовин в організмі. Також в насінні соняшнику дуже багато ненасичених жирних кислот — олеїнової, стеаринової, лінолевої, пальметиновой, арахідонової та ін. Мінеральний склад насіння представлений фосфором, калієм (у 5 разів більше, ніж у бананах), залізом, селеном, фтором, натрієм, цинком, кремнієм, хромом, марганцем, йодом та ін. Також соняшникове насіння багаті вітамінами групи В, вітаміни Е і D.
Насіння соняшнику містять велику кількість харчових волокон. Недолік клітковини може призвести до розвитку запору, паля, геморою, раку товстої кишки і багатьох інших захворювань. Включивши в свій раціон насіння соняшнику, ви можете легко отримати запас харчових волокон і знизити ймовірність виникнення проблем, пов'язаних з травленням.
За рахунок вмісту в насінні селену вони мають виражену антиоксидантну здатність і сприяють боротьбі з вільними радикалами в організмі. Така активність служить відмінною профілактикою розвитку раку та інших серйозних захворювань. Насіння соняшнику багаті вітаміном Е, який є життєво важливим компонентом для нормального функціонування організму і сприяє прискореному процесу загоєння ран. Цинк, який міститься в насінні, зміцнює імунну систему і допомагає уникнути розвитку різних захворювань.
Високий вміст магнію і бетаїну в насінні соняшнику сприяє зниженню артеріального тиску; тим самим знижуючи ймовірність розвитку серцевого нападу та/або інсульту. Крім того, наявність аргініну в цих насінні також сприяє поліпшенню роботи серцево-судинної системи. Насіння соняшнику також активно сприяють профілактиці розвитку атеросклерозу.
Дослідження показали, що наявність триптофану в насінні соняшнику сприяє зменшенню проявів депресії, підвищення настрою, зниження напруги і надає заспокійливу дію. Холін, який також міститься в насінні, відіграє життєво важливу роль у нормальному функціонуванні пам'яті і зору.
Насіння соняшнику в достатку містять фолієву кислоту, яка дуже важлива для вагітних чи тих, хто планує її. Фолієва кислота сприяє реплікації ДНК і РНК, що дуже важливо для росту і розвитку плоду. Також фолієва кислота разом з вітаміном В12 бере участь в утворенні гемоглобіну в еритроцитах. Наявність достатньої кількості фолієвої кислоти в організмі сприяє зниженню ймовірності розвитку серцево-судинних захворювань.
Найбільша кількість призначених в їжу насіння вживається в якості легкої закуски. На батьківщині соняшника, в Південній Америці підсолені насіння називають стравою для стадіонів. Не менш популярна нехитра закуска і по всьому світу.
Надзвичайно гармонійно соняшникове насіння поєднуються з багатьма крупами і зерновими пластівцями.
Очищені зерна бажані в різних сортах хліба і незамінні в улюблених багатьма ласощі, козинаках і халву. Все частіше насіння соняшнику додають в шоколад, енергетичні батончики на меду, десерти з сухофруктами і інші солодощі. Подрібнені і цілі зерна стануть своєрідною енергетичною добавкою до корисних сніданків, фруктовим і овочевим салатам, мюслі і каш.
У харчовій промисловості — з «сонячної квітки» роблять маргарин, саломас, східні солодощі, такі як халва, козинаки. Продаються також насіння соняшника.
В медицині — лікарська продукція з цієї рослини багате вітамінами і жирними кислотами. Вона покращує апетит, розслаблює м'язи і знижує температуру тіла. Настоянки з листя і квітів дуже широко застосовуються в народній медицині.
У сільському господарстві — відходи від виробництва йдуть на корм тваринам, це шрот, макуха, сінаж, силос.
Для технічних потреб — масла з рослини входять до складу моторних мастил, його використовують у виробництві палива, фарб, гуми, лакофарбових матеріалів, мила, лінолеуму і навіть паперу.
В якості декоративного рослини — сьогодні можна зустріти деякі композиції з квітів з цією рослиною.
Також соняшник дуже люблять бджоли і він є медоносною рослиною.
Вживання занадто великої кількості навіть такої корисної їжі, як насіння соняшнику несе серйозні ризики для здоров'я. Перш за все, продукт дуже калорійний — в 1 склянці міститься майже 800 Ккал. Це 40% від денного раціону, практично — цілий обід. Але замінити прийом їжі насінням неможливо — у них відсутні багато важливих речовини, наприклад, бета-каротин, вітамін До, лютеїн і ін.
Дієтологи вважають, що середня норма насіння для здорового дорослого — 35 р. Це приблизно чверть склянки сирих очищених зерен.
Склад: насіння соняшника
Країна походження: Україна
Харчова цінність: на 100г
Білків - 20.7 р
Жирів - 51.4 м
Вуглеводів - 20 г
Калорийнисть- 584 ккал
Умови зберігання: Зберігати в темному прохолодному місці при температурі 10°С і вологості 7%.
Рекомендований строк придатності до споживання: 6 місяців.
Основні | |
---|---|
Вага | 0.2 г |
Виробник | БЕТ |
Країна виробник | Україна |
Фасовка | Пакет |
Культура | насіння соняшнику |
Тип призначення | |
Тип призначення | Насіння соняшника сирі очищені 200г, Ядро насіння соняшнику Україна |